Nový bazar hodinek

8. Led 2020 | Článek přečten: 680 x

Novinky

Testujeme nový systém pro bazar hodinek. Aktuálně je tak vložení nového inzerátu zcela zdarma. Stačí se zaregistrovat a v administraci už můžete přidat nový inzerát.

Systém dovoluje komunikoliv přidat inzerát, který pak manuálně schvalujeme. To může trvat vždy max 2 hodiny. Dále je možná z vlastního účtu správa už publikovaného inzerátu a tedy jeho změna v čase (snížení ceny, doplnění informací, atd).

Pro ukázku jsme vytvořili testovací inzerát, který se nyní ukazuje na první pozici v bazaru. Zachovali jsme také původní inzeráty, které jsou stále aktivní. Pokud se systém osvědčí, tak nové inzeráty už budeme publikovat pouze v novém systému.

Nový bazar hodinek

Potřebujete pomoct?

Nebudete-li si vědět s vkládáním inzerátu rady, napište nám a my vás přidáním inzerátu provedeme. Budeme rádi i za nahlášení případných chyb.

Pokud přesto budete chtít vložit inzerát s naší pomocí, stačí nám poslat všechny informace (text, kontaktní údaje, fotky, atd) na email info@nosime-hodinky.cz a my za vás inzerát vložíme. V takovém případě je služba zpoplatněna cenou 300 Kč.

Váš tým Nosíme-hodinky.cz

Témata

, , ,


Napište komentář