Dražba hodinek pro dobročinné účely

10. Čvc 2019 | Článek přečten: 565 x

Značky hodinek

Možná jste projekt putovních hodinek už zaregistrovali. Pro ty, kteří neví, o co jde, jej v rychlosti vysvětlím. Jednou za čas pouštíme mezi fanoušky hodinek na fóru Chronomag hodinky dle našeho výběru. Ty pak putují mezi jednotlivými zájemci, kteří je týden až dva nosí a následně popíší své zážitky s nimi na diskuzním fóru Chronomag a přidají k tomu pár fotek. Přínos pro fanoušky je jasný, vyzkouší si hodinky, které je zajímají, ale nic za to neplatí. Vše je pouze o důvěře a dobré vůli. Jakmile jsou hodinky u konce své cesty, zajistíme servis hodinek a uvedení do původního stavu. Takto už mají hodinky s příběhem poslední úkol, vybrat v dražbě peníze na dobročinné účely.

A teď konkrétněji..

22. 11. 2017 jsme do světa poslali putovní hodinky Traser Tornado Pro. Ty putovali po fanoušcích celkem 471 dní. Jejich cestu jste mohli sledovat na sociálních sítích #putovniHodinkyTraser nebo našem blogu. Teď jsou zpět a mají poslední úkol.

Dražíme je pro dobrou věc

Hodinky Traser Tornado Pro (původní cena 13890 Kč) budou společně s cestovním deníkem vydraženy a výsledně vybraná částka bude věnována neonatologickému oddělení v pražském Apolináři.

Věříme, že hodinky tak udělají ještě jednou velkou radost a dobrou službu. A to jak novému majiteli, tak oddělení pro ty nejmenší bojovníky, kteří se při narození doslova perou o život. Peníze by měly poskytnou možnost nákupu nového vybavení, zpříjemnit těžké chvíle rodičům, personálu a hlavně v záchraně těch nejmenších. Více o činnosti nadace a neonatologického oddělení se dočtete zde.

>> Odkaz na dražbu hodinek

Chcete-li vědět víc, přečtěte si podrobnější článek na našem blogu – Dražba: Konec cesty putovních hodinek Traser.

Rád bych poděkoval všem, kteří se na projektu putovních hodinek podíleli a všem, kteří se rozhodli přispět i malou částkou. Velký dík patří fóru Chronomag, distributorovi hodinek Traser – firmě Chronoshop a všem mým kolegům z Helveti.cz.

Hodinkám a dobré věci zdar!
Jiří Štencek

Fotky z putování hodinek Traser

Témata

, , , , , , , , , , , ,


Napište komentář