Články v kategorii | IWC Schaffhausen RSS feed for this section

Magnetičtí „nepřátelé“ hodinek

30. června 2018

0 komentářů

Zvyšování odolnosti hodinek vůči magnetickému poli bylo velkým tématem výrobců v době zhruba před sto lety. Pokud jste o tomto fenoménu dosud neslyšeli, pak vězte, že zmagnetování hodinek se projevuje jejich výraznou nepřesností. Jedním z průkopníků v boji proti působení magnetického pole se stala značka Tissot, která v roce 1929 představila model Antimagnetique – hodinky odolné proti zmagnetování díky použití nových […]

Celý článek...

Veletrh hodinek SEW Brno 2017

24. října 2017

1 komentář

Kdo miluje hodinky, tak měl určitě ve svém diáři červeně podtrhnuté datum 20. a 21. října 2017. V tyto dny se totiž do Brna sjeli všichni nadšenci a majitelé hodinek. Konal se zde prestižní veletrh SEW 2017. SEW, tedy Salon Exceptional Watches, který byl letos již počtvrté, lákal do Moravské galerie na více než 30 […]

Celý článek...

Hodniky pro lodivoda IWC Schaffhausen Aquatimer Automatic 2000

8. července 2010

1 komentář

Reference IW356805 from IWC

iwc aquatimer

S těmito hodinkami IWC Schaffhausen Aquatimer Automatic 2000 můžete klidně proplout kolem celého světa. To, že jsou tyto hodinky vhodné nejenom pro plachtění, ale i potápění, naznačuje vodotěsnost do 200 barů.

Celý článek...

IWC Big Ingenieur edice hodinek Zinédine Zidane

19. května 2010

0 komentářů

IWC Big Ingenieur Edition Zinédine Zidane

IWC Big Ingenieur Edition Zinédine Zidane

Velké úspěchy Zinédine Zidane mluví samy za sebe. Francouz alžírského původu se narodil v Marseille, hrál za Bordeaux, Juventus Turín a Real Madrid. Byl mu udělen titul FIFA World Player, 3x byl zvolen Sportovcem roku, v roce 1999 vyhrál Zlatý míč, několikrát se stal mistrem Evropy a mistr světa a stal se vítězem Interkontinentálního poháru.

Celý článek...

IWC Schaffhausen a jejich portugalské automaty

7. května 2010

0 komentářů

Portugalské automaty od IWC Schaffhausen kombinují nadčasovou eleganci s technickou dokonalostí. Výrobce IWC model 51011 obsahují nejlepší automatický stojek švýcarské hodinářské firmy.

Celý článek...