Články v kategorii | Ice-Watch RSS feed for this section

Ice-Watch a letní kolekce Sili Summer 2010

10. srpna 2010

1 komentář

Ice-Watch Sili Summer 2010

Ice-Watch Sili Summer 2010

Módní a designová značka belgických hodinek Ice-Watch, která zaznamenala od svého zrodu raketový vzestup a prodává se už v 59 státech světa a od června 2010 i v České republice, přichází s trendy novou kolekcí Sili Summer 2010 a deseti novými barevnými modely v atraktivních letních barvách, které zamotají hlavu nejedné módní znalkyni.

Celý článek...

Módní belgické hodinky Ice-Watch dorazily do České republiky

18. června 2010

0 komentářů

DJ-Elite_Marcela-Skrivankov

Jsou jim teprve tři roky a na trhu s populárními hodinkami jsou pořád ještě batoletem, ovšem už začínají zastiňovat ostatní. Belgickou značku módních hodinek Ice-Watch, jež zaznamenala od svého zrodu raketový vzestup a prodává se již v 59 zemích světa, přiváží na trhy České republiky, Slovenska a Polska společnost Trend Around, s.r.o. Na našem území a Slovensku budou módní hodinky Ice-Watch k dostání od června. Konkrétně například v nabídce největší prodejny hodinek v ČR KOSCOM v Praze (Na Poříčí 30), dále v nabídce internetového obchodu Mall.cz, nebo např. v butiku BUDMA (Karlova 178/22, Praha 1).

Celý článek...

Nová značka hodinek Ice-Watch míří do České republiky

22. dubna 2010

0 komentářů

Paris Hilton – Golden Globes 2010

Belgická značka hodinek Ice-Watch má sice pouze dvouletou historii, nicméně ambice jí určitě nechybí. Pro letošní rok si plánuje prodat na 2 miliony kusů.

Celý článek...