Články v kategorii | Girard-Perregaux RSS feed for this section

Girard-Perregaux Vintage 1945 Tourbillon Jackpot

29. července 2010

0 komentářů

Girard-Perregaux Vintage 1945 Tourbillon Jackpot

Girard-Perregaux Vintage 1945 Tourbillon Jackpot

Tyto hodinky jsou dostupné v bílém či růžovém zlatě, v rozměrech 43×43,95mm. Zadní strana pouzdra je safírová. Vintage 1945 Jackpot představují unikátní propojení Tourbillonu se zlatým můstkem a hracího automatu – výzva několika podob pro experty Girard-Perregaux, jež byla úspěšně pokořena právě v tomto modelu. Vývoj tohoto zcela unikátního kalibru trval měsíce. Profesionální práce tak umožnila zmenšit a zkombinovat všechny komponenty do takové míry, která je projevem opravdového hodinářského umění. Zvolené symboly jsou reprodukcí prvního mechanického hracího automatu, známého „Liberty Bell“, který byl vynalezen na konci 19. století.

Celý článek...

Girard-Perregaux Tourbillon Chronograph Rattrapante Foudroyante

27. července 2010

0 komentářů

Tourbillon-Chronograph

Tourbillon-Chronograph

Pouzdro z růžového zlata v sobě ukrývá mechanismus Rattrapante Chronograph se sekundovou ručičkou „Foudroyante“. Tato ručička je součástí ukazatele mezičasu. Po spuštění chronografu každou sekundu oběhne dokola kolem své osy. Malá ručka indikuje čas s přesností na 1/6sekundy. Nová výzva – zabudování mechanismu do hodinek náramkových – byla pokořena v roce 2008. Rattrapante chronograph je chronograf doplněný další /centrální/ vteřinovou ručkou a dalším ovládacím tlačítkem. Pohyb této ručky je odvozen od původní, lze ji však v libovolném okamžiku zastavit pro odečtení mezičasu. Po opakovaném stisku jejího ovládacího tlačítka se ručka mžikově vrátí do zákrytu s původní a chronograf je připraven k eventuálnímu odečtu dalšího mezičasu. Tento složitý mechanismus se skládá z pětiset sedmi komponentů, jež jsou všechny bez výjimky vkládány ručně. Exkluzivní model hodinek je omezen edicí o třiatřiceti kusech.

Celý článek...

Pravé Swiss Made hodinky, to je Girard-Perregaux

15. července 2010

0 komentářů

girard-perregaux

Girard-Perregaux logo

Girard-Perregaux je jedním z mála původních výrobců švýcarských hodinek. Již více než dvě století vytváří unikátní hodinky pro opravdové znalce. Za výjimečností značky stojí především vyvážená kombinace technického mistrovství s vášní pro design. Neustálý výzkum a vývoj umožňuje firmě uvádět na trh rozsáhlé portfolio hodinek, od těch jednoduchých po složité s přídavnými funkcemi a komplikacemi.

Ruku v ruce s technickým mistrovstvím jde originální přístup k designu, který kombinuje smysl pro detail se sofistikovaným stylem. Hodinky Girard-Perregaux vyjadřují více než cokoliv jiného cit a skutečnou vášeň.

Celý článek...

Ermenegildo Zegna a Girard-Perregaux

11. července 2010

0 komentářů

Ermenegildo Zegna a Girard-Perregaux

Ermenegildo Zegna a Girard-Perregaux

Ermenegildo Zegna – jedna z nejstarších rodinných italských společností oboru – letos oslaví své stoleté výročí. Na aktivity podniku dohlíží dnes již čtvrtá generace rodiny Zegnových. Za dobu své existence se tato módní značka stala známou po celém světě. Její obchody naleznete v šestaosmdesáti zemích.

Celý článek...

Exkluzivní šperk na exkluzivních hodinkách LadyHawke Tourbillon od Girard-Perregaux

10. července 2010

0 komentářů

Girard-Perregaux

Girard-Perregaux

Kreativní partnerství Boucheronu a Girard-Perregaux začalo v roce 2007. V první polovině roku 2010 vyústilo v představení opravdu unikátního kousku – klenotnických hodinek s Tourbillonem se třemi zlatými mosty. Mechanismus hodinek je moderní, éterická reinterpretace kalibru Girard-Perregaux, prezentovaného v roce 1889 na výstavě „Paris Universal Exhibition“, kde také získal zlatou medaili. Ve stejném roce byl podobně oceněn v kategorii klenotnictví také Frédéric Boucheron.
Ladyhawke Tourbillon je opravdu výjimečný šperk – jestřáb svírající hodinky poháněné mechanismem s Tourbillonem se třemi zlatými mosty. Boucheron zde opět potvrdil a posílil svou image klenotníka, který se specializuje na hodinky a šperky s motivy zvířat. Tento unikátní jestřáb je vyrobený ze zlata a zdobený peřím z drahých kamenů. Připomíná středověkou legendu, jež byla v roce 1985 ztvárněna do filmové podoby. Legenda Ladyhawke je plná lásky, tajemství a magie – hlavní hrdinka, jež je přes noc ženou, se se svítáním mění v jestřába.

Celý článek...

Kolekce hodinek Haute Horlogerie od Girard-Perregaux

21. dubna 2010

1 komentář

Produktová řada hodinek „Haute Horlogerie“ od značky Girard-Perregaux nabízí bohatou škálu luxusních a krásných hodinek.

Celý článek...